بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

maxbizz@mail.com

تعمیر پیکج

می‌دانید که بهترین مرکز تعمیر پکیج کدام است؟ شما هم به دنبال تعمیرات پکیج دیواری خود با کمترین هزینه های ممکن هستید؟

پکیج های دیواری یکی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بسیاری از ساختمان های اداری و مسکونی هستند. شما می توانید در صورت مشاهده ی هرگونه ایرادی در دستگاه مذکور، از خدمات تعمیر پکیج بهره مند شوید. از سوی دیگر برای تعمیرات پکیج های دیواری توصیه می گردد که به برخی از فاکتورها توجه نمایید. از مهمترین این فاکتورها می توان به نحوه ی عیب یابی و هزینه های تعمیرات اشاره نمود. عیب یابی تجهیزات یاد شده را به دست افراد کاربلد و تکنسین های مجرب بسپارید.

نمایندگی تعمیر پکیج در تهران
درجه یک

خدمات بی نظیر

فوق سریع

تعمیرات در کوتاه‌ترین زمان

مطمئن

ارائه ضمانت کتبی

مشکلات رایج پکیج‌ها و عیب‌یابی آن‌

پکیج‌ همانند هر وسیله دیگری از قطعات مختلف تشکیل شده و عملکرد صحیح هر قطعه بر عملکرد کلی دستگاه تاثیر می‌گذارد. اکثر قطعات بکار رفته در پکیج از نوع مکانیکی هستند و با گذر زمان احتمال خرابی آن‌ها وجود دارد؛ علاوه بر این‌ها وجود رسوبات و املاح در آب شهری دیگر عامل بروز خرابی پکیج و کارنکردن آن می‌باشد. 

در ادامه به بررسی متداول‌ترین انواع خرابی‌ها در پکیج و نحوه تعمیر آن پرداخته‌ایم؛ با ما همراه باشید.

سردی آب

تعمیرات پکیج های دیواری به مهارت و دانش زیادی نیاز دارد. عدم گرم شدن آب جزو بارزترین و رایج ترین خرابی های مربوط به پکیج ها می باشد. خرابی ترموستات و سنسورها دستگاه می تواند خرابی یاد شده را به دنبال داشته باشد. همچنین خرابی پمپ نیز می تواند سبب ایراد مذکور شود. در چنین وضعیتی بهتر است که قطعات معیوب دستگاه مورد تعمیر یا تعویض قرار بگیرند.

صدای غیر عادی

تعمیر پکیج یکی از مهمترین خدمات ارائه شده از وب سایت پیش روی تان می باشد. زمانی که هوا به داخل پمپ نفوذ پیدا کند، صداهای متعددی از دستگاه تان شنیده می شود. در چنین وضعیتی می توانید شیر هواگیری را باز نموده و ایراد مذکور را رفع کنید.

گرمای بیش از حد

در برخی از مواقع متوجه می شوید که پکیج آب را بیش از حد داغ کرده است. در صورت مواجه شدن با چنین ایرادی می توانید ترموستات دستگاه را بررسی کرده و ایرادات آن را رفع نمایید. معمولا می توانید با تعویض ترموستات پکیج، به راحتی ایراد مشاهده شده را رفع کنید.

انتشار بوی گاز و سوختگی

منتشر شدن بوی گاز از پکیج می تواند نشانه ی مهمترین خرابی ها در این دستگاه باشد. در چنین حالتی بهتر است که انسداد دودکش دستگاه تان را رفع نمایید. همچنین برای عیب یابی دستگاه خود می توانید با ما در ارتباط باشید

روشن نشدن

از مهمترین خرابی پکیج های دیواری می توان به عدم روشن شدن آن اشاره کرد. در این صورت تکنسین های ما می توانند فشار پکیج، گرفتگی لوله ها، وضعیت مشعل و ترموستات پکیج را مورد بررسی قرار دهند. همچنین می توانند در زمان کوتاهی ایرادات به وجود آمده را رفع کنند.

یکسره کار کردن فن

خرابی های مربوط به میله یونی، گرفتگی دودکش و خرابی فن به دنبال خود می توانند روشن ماندن فن را به دنبال داشته باشند. البته در نظر بگیرید که روشن ماندن فن در فصل های سرد سال کاملا یک امر طبیعی و عادی می باشد.

خاموش شدن

شما زمانی به تعمیرات پکیج دیواری خود نیاز خواهید داشت که دستگاه یاد شده خاموش شود. ایرادات مربوط به ترموستات، نشتی پمپ، افت فشار پکیج، کمبود جریان گاز و بسته بودن شیرهای آب از مهمترین دلایل خاموش شدن پکیج ها می باشند.

قطعات بکار رفته در پکیج

پکیج دستگاهی کوچک است اما تعداد قطعاتی که در آن بکار رفته بسیار بیشتر از تصور شماست. این قطعات عملکرد و وظایف مختلفی را بر عهده دارند که برخی از آن ها وظیفه حفاظت و برخی دیگر وظیفه اجرای فرمان صادر شده از طرف برد الکترونیکی را انجام می‌دهند. در ادامه به معرفی برخی از قطعات بکار رفته در این دستگاه 

پمپ سیرکولاتور

در مبحث مربوط به تعمیر پکیج های دیواری می توان به پمپ سیرکولاتور اشاره کرد. این قطعه وظیفه تغییر مسیر آب در شوفاي های دو مبدله را برعهده دارد. این قطعه در صورت باز شدن آب مصرفی باید آب مبدل گرمایش (شوفاژ) را قطع کرده و آب را از مبدل ثانویه عبور دهد. این قطعه که قیمت بالایی نسبت به سایر قطعات بکار رفته در پکیج دارد در صورت خرابی کد ارور بر روی نمایشگر ظاهر می‌کند تا کاربر متوجه بروز مشکل شود. 

یکی از دلایل خرابی پمپ سیرکلاتور گرم بودن آب مصرفی و سرد بودن شوفاژ می‌باشد (یا برعکس).

ترمیستور

در پکیج‌های دیواری از ترمیستور های مختلفی استفاده شده است و نقش آن پیشگیری از خرابی پکیج و حفاظت از کاربر است. ترمیستور یک مقاومت الکتریکی متغییر با دما است که بصورت مستقیم با محیط تحت کنترل خود ارتباط دارد. این قطعه در دمای اتاق (25 درجه سلسیوس) مقاومت مشخصی دارد و مقاومت آن با افزایش دما رابطه مستقیم دارد. 

این قطعه همواره با برد در ارتباط است و در صورت افزایش بیش از حد دما قطع یا وصل می‌شود و برد الکترونیکی را از بروز مشکل مطلع می‌کند. 

سنسور فشار آب

در پکیج هایی که به جای مانومتر مکانیکی از صفحه نمایشگر برای نمایش فشار آب استفاده شده به جای پرشر سوئیچ از سنسور فشار آب یا ترانسدیوسر استفاده شده است. 

این سنسور عملکردی مشابه به پرشر سوئیچ دارد و تنها تفاوت آن‌ها در نحوه نمایش و کانکتور ها می‌باشد.

مبدل حرارتی

مبدل حرارتی وظیفه دریافت حداکثری گرمای تولید شده توسط مشعل را دارد. این قطعه بصورت افقی بر روی مشعل قرار می‌گیرد و متشکل از لوله های مسی یکپارچه و روی هم می‌باشد. آب مصرفی یا مدار گرمایش پس از عبور از مبدل گرمای آن را به خود جذب می‌کند و در نتیجه آب پکیج گرم می‌شود. 

پکیج ها بسته به نوع طراحی در مدل های تک مبدله و دو مبدله تولید می‌شوند.

شیر اطمینان

یکی از اصلی ترین قطعات پکیج ها را شیر اطمینان می‌باشد. این قطعه که جهت حفاطت از پکیج و جلوگیری از بروز نشتی در قطعات استفاده شده است، در صورت افزایش بیش از حد فشار با تخلیه آب مدار گرمایش فشار اضافی را تخلیه می‌کند.

پرشر سوئیچ آب

پرشر سوئیچ در هر لحظه فشار آب را کنترل کرده و در صورتی که فشار آب از 0.5 بار کمتر شود پرشر سوئیچ قطع شده و از ادامه فرآیند گرمایش جلوگیری می‌کند. همچنین پس از افزایش بار به بیش از 0.6 بار مجددا وصل شده و پکیج روشن می‌شود.

ایرونت هواگیری

ایرونت هواگیری از مهمترین قطعات مربوط به پکیج ها می باشد. این قطعه وظیفه دارد تا هوای اضافه داخل دستگاه را تخلیه نماید. چرا که در غیر این صورت ممکن است آسیب های زیادی به دستگاه وارد شود.

ترموستات پکیج

قطعا ترموستات از مهمترین قطعات مورد استفاده در طراحی پکیج ها می باشد. این قطعه می تواند دمای دستگاه را تحت کنترل داشته باشد. به عبارتی دمای پکیج توسط قطعه ی مذکور تحت کنترل است. این قطع در دما های بیش از حد مجاز که در بیشتر مدل ها 52 درجه است قطع می‌شود تا از بروز مشکلات ثانویه جلوگیری شود.

بهترین مرکز تعمیر پکیج دیواری

بدون شک بهترین مرکز تعمیر پکیج های دیواری را شرکت خدماتی پیش روی شما شکل داده است. شما می توانید از وب سایت ما درخواست تان را ثبت کرده و از خدمات تعمیرات پکیج بهره مند شوید. همچنین شما با ثبت درخواست خود به شکل آنلاین یا تلفنی، می‌توانید منتظر همکاران ما باشید تا به محل اعزام شوند. توجه نمایید که نمایندگی تعمیر پکیج راتین سرویس برای تمام خدمات خود گارانتی معتبر صادر می‌کند. از سوی دیگر تکنسین های ما در صورت تعویض قطعات معیوب، از قطعات اورجینال و شرکتی استفاده می‌کنند.

خرابی پکیج

هزینه تعمیرات و عیب یابی پکیج دیواری

هزینه های تعمیر پکیج از مهمترین موضوعاتی می باشد که ذهن بسیاری از کاربران را به سوی خود مشغول کرده است. هزینه های تعمیرات پکیج های دیواری به آیتم های زیادی وابسته می باشد. از مهمترین این آیتم ها می توان به نوع خرابی، مدل دستگاه، نوع قطعه تعمیر یا تعویض شده، گارانتی صادر شده و هزینه های ایاب و ذهاب اشاره کرد.

هدف اصلی در راتین سرویس رفع مشکل مشتریان می‌باشد و سال ها ارائه خدمات و جلب رضایت حداکثری مشتریان نشانگر صحت این موضوع است. در نظر داشته باشید که مبلغ دریافتی توسط تکنسین های نمایندگی مطابق با نرخ اتحادیه و در بیشتر مواقع کمتر می‌باشد. 

تمامی دریافتی ها در راتین سرویس پس از تحویل دستگاه به مشتری و ارائه ضمانت نامه کتبی صورت می‌گیرد.

Call Now Button